Rywalizowali wędkarze Rejonu 9

W Krzycku Małym odbyły się zawody wędkarskie o tytuł Mistrza Rejonu nr 9 Okręgu PZW Poznań”. Na miejscu zbiórki zjawiło się 7 trzyosobowych zespołów reprezentujących koła w Borku Wlkp., Rydzynie, Kobylinie, ZK w Rawiczu, Metalplast Leszno, Ciernik Leszno oraz Leszno – Miasto – pisze Marek Młynarz – Na starcie, mimo wcześniejszego potwierdzenia udziału zabrakło trzech drużyn. Uczestnicy złowili łącznie prawie 95 kg ryb. W siatkach w większości lądowały płocie, leszcze, krąpie. Po zważeniu i podliczeniu wyników okazało się, że zwyciężyła drużyna reprezentująca Koło PZW Kobylin, startująca w składzie Robert Dudziak, Zbigniew Puślednik, oraz Krzysztof Pawlak z wynikiem łącznym 23.060kg ryb. Na drugim miejscu zameldowali się przedstawiciele Koła PZW Leszno – Miasto, którzy złowili o 15 gram ryb mniej. Ich wynik to 23,045kg. Drużyna Leszna – Miasta startowała w składzie Roman Perek, Daniel Liszatyński oraz Robert Jankowski. Na trzecim miejscu zawody zakończył zespół ZK Rawicz  w składzie Dariusz Leśniewski, Bartosz Walczak oraz Błażej Sforowski łowiąc 17,795kg. W prowadzonej równolegle klasyfikacji indywidualnej zwyciężył  Robert Dudziak z koła Kobylin – 14,070kg. Na drugim miejscu z wynikiem 9,235kg zawody zakończył zawodnik Koła Leszno – Miasto, Roman Perek. Miejsca 3 i 4 zajęli również zawodnicy tego koła – odpowiednio Daniel Liszatyński, który uzyskał wynik 7,460kg, oraz Robert Jankowski łowiąc 6,350kg. Przez cały czas trwania zawodów uczestnikom dopisywały wspaniałe humory oraz piękna ciepła pogoda – kończy relację Marek Młynarz.

Wpis z strony ryby.elka.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.